9 Niedziela Zwykła – 03.06.2018

1. Dzisiaj przed kościołem do puszek zbierane są ofiary jako pomoc tym parafiom, które budują kościół lub prowadza duże remonty. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  2. Rozpoczęliśmy Nabożeństwa czerwcowe, które w tygodniu odprawiamy po Mszach Świętych wieczornych a w niedziele o godz. 17.30 (również dzisiaj)
  3. W środę o godz.18.00 cotygodniowa Nowenna do M.B.Cz. połączona z nabożeństwem czerwcowym i Msza Św. wieczorna. Prośby i podziękowania na Nowennę prosimy składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  4. W tym tygodniu przypadają:
  • we wtorek – wspomnienie św. Bonifacego , biskupa i męczennika
  • w czwartek – przypada I czwartek miesiąca. Na Mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym modlić się będziemy: o nowe powołania kapłańskie, zakonne misyjne, jak również w intencji tych, którzy już pozytywnie odpowiedzieli na głos powołania.
  • w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi Panny.
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek dobra, Cuda i Łaski, Miłujcie się.

W miniony tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp Stanisława Detkę  lat 69.  Polećmy teraz zmarłego Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…