7 Niedziela Zwykła – 24 luty 2019

1. Tace – dzisiejsza jak i z poprzedniej niedzieli – przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów ubezpieczenia i ogrzewania kościoła. Bóg zapłać.
  1. W środę o godz. 17.00  cotygodniowa nowenna do Matki Boskiej Częstochowskiej a po niej Msza św. wieczorna. Prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  1. W czwartek ostatni dzień miesiąca lutego. Tradycyjnie na Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 wspomnienie św. Jana Bosko.
  1. W tym tygodniu przypadają I piątek, sobota i niedziela miesiąca.  W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00. Z powodu choroby ks. Sławomira tylko ks. Proboszcz od godz. 9.00 odwiedzi chorych z ul. Batalionów Chłopskich i Malikowa. Chorych z ul. Kruszelnickiego odwiedzi ks. Proboszcz w sobotę od godz. 9.00. Prosimy tych chorych o wyrozumiałość. W   sobotę po Mszy św. Wieczornej modlitwa Różańcowa. A w niedzielę  po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,  w tym dniu po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Cuda i Łaski, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra.