7 Niedziela Zwykła -19.02.2017

1. Dzisiaj o godz. 16.30 Msza św. dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania i ich Rodziców. Po Mszy św. konferencja.
  1. W środę cotygodniowa nowenna do M.B.Cz. o godz.17.00 a następnie Msza św. Prośby i podziękowania do Matki Bożej prosimy składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego. Na Nowennę i Mszę św. zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich Rodziców. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami w kościele.
  1. W tym tygodniu obchodzić będziemy:
  • w środę – Święto Katedry Św. Piotra Apostoła.
  • W czwartek – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika
  1. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę o sprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Batalionów Chłopskich  od nr. 322A  do nr. 312 (pp. Frankiewicz Barbara, Wawrzyk Krystyna, Jakubowska Jolanta, Grabarczyk Cecylia, Detka Jerzy).
  1. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ostatnio ofiary na potrzeby naszego kościoła.
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny, Promyczek dobra.