6 Niedziela Zwykła – 17.02.2019

1. W  środę – Nowenna do MB Częstochowskiej. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony w kapicy Miłosierdzia Bożego. W tym dniu na Nowennę Msze św. wieczorną zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich Rodziców. Po Mszy nie będzie spotkania z racji odpustu w parafii świętych Franciszka i Hiacynty.
  • Taca dzisiejsza i z następnej niedzieli  przeznaczona będzie na pokrycie ubezpieczenia kościoła i kosztów związanych z ogrzewaniem kościoła.
  • W tym tygodniu:
  • w środę – odpust w parafii świętych Franciszka i Hiacynty. Msza odpustowa o godz. 18.00 w kościele na ul. Piekoszowskiej.
  • w piątek – święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  • w sobotę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  • Osoba, która zarezerwowała sobie Msze święte gregoriańskie na miesiąc marzec, proszona jest o przyjście do zakrystii koniecznie dzisiaj.
  • Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się.