6 Niedziela Zwykła – 14.02.2021

1. W najbliższą środę – Środę Popielcową rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msze św. w naszym kościele w tym dniu o godzinie:  08.00, 10.00  i  17.00. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ścisły (trzy posiłki w ciągu dnia, w tym tylko jeden – do syta).  Nie będzie nowenny do M.B.Cz. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich Rodziców zapraszamy na Mszę wieczorną o godz. 17.00 a po Mszy św. konferencja.
  2. Nabożeństwa wielkopostne będziemy odprawiać: w piątki po Mszach świętych o godz.8.00  i 17.00  – Drogę Krzyżową, a  w niedzielę – o godz.17.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a następnie wieczorna Msza św. już bez kazania. Wszystkich serdecznie zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach wielkopostnych. Niech to będzie z naszej strony także okazja do pokuty i wynagrodzenia Chrystusowi za nasze grzechy i grzechy całego świata.
  3. W piątek ( 19 lutego) wieczorem -po nabożeństwie Drogi Krzyżowej – do salki na antresoli w kościele zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na swoje comiesięczne spotkanie.
  4. W przyszłą o godz.14.00 na plebani spotkanie, na które zapraszamy: Zelatorów Róż Różańcowych, i Odpowiedzialnych: grupy modlitewnej, LSO i scholi. Prosimy o punktualne przybycie na spotkanie. A na godz. 16.00 na Mszę św. i katechezę – w kościele –  zapraszamy kandydatów do Bierzmowania i ich Rodziców.
  5. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ostatnio ofiary na sprzątanie i inwestycje  kościoła.
  6. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się .