6 Niedziela Zwykła 12.02.2017

1. W środę cotygodniowa nowenna do M.B.Cz. o godz.17.00 a następnie Msza św. Prośby i podziękowania do Matki Bożej prosimy składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  1. We wtorek święto Św. Cyryla – mnicha i Metodego – biskupa, patronów Europy.
  1. Policja prosi o zapoznanie się z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa. Informacje na ten temat w gablocie.
  1. Stowarzyszenie Integracja i Rozwój zaprasza osoby przebywające na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich lub wychowawczych, oraz osoby pozostające bez pracy, mające pod opieką małe dziecko (w wieku do 3 lat). Zorganizujemy opiekę dla Twojego dziecka, świadczoną przez dziennego opiekuna. Jest to osoba o odpowiednich kwalifikacjach, która w swoim mieszkaniu lub domu będzie zajmować się grupą od 3 do 5 dzieci w wieku do 3 lat.

Więcej informacji  na ten temat w gablocie z ogłoszeniami.

1. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę o sprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Batalionów Chłopskich od numerów: 328A – 322 ( Mikołajczyk Anita, Jaśkowski Dariusz, Jaśkowska Danuta, Durlik Danuta, Połowniak Edyta)
  1. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ostatnio ofiary na inwestycje parafialne.
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, Don Bosco.