5 Niedziela Zwykła – 4.02.2018

1. Dziś I  Niedziela Miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św.
  2. W środę nowenna do M.B.Cz. o godz.17.00 a po niej wieczorna Msza św.  Prośby i podziękowania składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  3. W tym tygodniu wspominamy:
  • we wtorek – Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
  • w sobotę – św. Scholastyki
  • w przyszłą niedzielę – przypada Światowy Dzień Chorych ustanowiony przez papieża Jana Pawła II w 1992 roku. W naszej parafii Msza św. dla chorych z błogosławieństwem lurdzkim w czasie rekolekcji wielkopostnych.
  1. W piątek – z racji II piątku miesiąca – po Mszy św. wieczornej modlitwa różańcowa w intencji rodzin naszej parafii, poprowadzi grupa modlitewna. Zachęcamy do licznego udziału.
  2. W czwartek o godz. 18.00 na plebani spotkanie Rady Parafialnej
  3. Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłą sobotę. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie naszej świątyni rodziny z bloku przy    Malików 150 A od nr 15 – 28
  4. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość niedzielny, Promyczek Dobra, Don Bosco.

W piątek (2 lutego) zmarła pani Leokadia Moręgiel lat 80. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek (5 lutego)  o godz. 13.00. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu Wieczny odpoczynek ……