5 Niedziela Wielkanocna – 29.04.2018

1. Jutro ostatni dzień miesiąca – wspomnienie miesięczne św. Jana Bosko. Zapraszamy serdecznie na Mszę św. wieczorną ku czci św. Jana Bosko o godz. 17.00.
  2. We wtorek przypada wspomnienie św. Józefa Robotnika. Odpust w Sanktuarium św. Józefa Robotnika w Kielcach.
  3. Przypominamy że od wtorku Msze święte wieczorne będą odprawiana o godz. 18.00. Nabożeństwa majowe – w tygodniu – po Mszach świętych wieczornych  a w niedziele o godz. 17.30. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie dorosłych dzieci i młodzież.
  4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Częstochowskiej i nabożeństwo majowe. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  5. W czwartek przypada  Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej  Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. odnowienie Jasnogórskich ślubów Narodu.
  6. W dniu 2 czerwca z racji Roku Św. Stanisława Kostki organizowana jest pielgrzymka w do Sanktuarium św. Stanisława Kostki w Rostkowie oraz do Sanktuarium Opatrzności Bożej i nawiedzenie grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie. Koszt przejazdu 50 zł. Zapisy do 15 maja.
  7. W przyszłą niedzielę do puszek przed kościołem zbierane będą ofiary dla młodzieży naszej diecezji wyjeżdżających na Światowe Dni Młodzieży w Panamie.
  8. W tym tygodniu przypadają:
    • W czwartek– Uroczystość NMP Królowej Polski
    • w piątek – wspomnienie św. Floriana, męczennika
    • w tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Po Mszach Św. nabożeństwa majowe. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.30. W tym dniu odwiedzimy chorych z naszej parafii. W następną niedziele po Mszach św. Adoracja Najświętszego Sakramentu a po Mszy Św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej.