4 Niedziela Zwykła – 03.02.2019

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W środę cotygodniowa nowenna do M.B.Cz. o godz.17.00 a następnie Msza św. Prośby i podziękowania do Matki Bożej prosimy składać do skarbony.
  • W nadchodzącym tygodniu obchodzić będziemy:
    • we wtorek – wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy. W tym dniu pod koniec Mszy św. o godz. 8.00 poświęcenie chleba.
    • w środę – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy
    • w czwartek – I czwartek miesiąca. W tym dniu modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie,  zakonne i misyjne  oraz w intencji tych, którzy już pozytywnie odpowiedzieli na głos powołania z naszej parafii. Na Mszę świętą wieczorną i nabożeństwo w tym dniu zapraszamy szczególnie Liturgiczną Służbę, rodziny i bliskich osób zakonnych i kapłanów pochodzących z naszej parafii.
  • W piątek przypada II piątek miesiąca. Tradycyjnie po Mszy św. wieczornej modlimy się w intencji rodzin  naszej parafii. Modlitwę różańcową poprowadzi Wspólnota Modlitewna. Zapraszamy do licznego udziału.
  • Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej:                       Gość  Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się, Don Bosco.

Zmarł pan Tadeusz Piotrowski lat 80. Pogrzeb odbędzie się we wtorek. Masza św. w naszym kościele o godz. 13,00. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek ,,,,