4 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. W Kościele rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej. Módlmy się szczególnie w tym okresie, aby Bóg powołał do swej służby chłopców i dziewczęta, także z naszej parafii. Na zakończenie Tygodnia w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Seminarium Duchowne.

1. Jutro w poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski a w środę święto św. Marka Ewangelisty.

1. We środę o godz. 17.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej a po niej Msza św. Prośby i podziękowania na nowennę prosimy składać w kaplicy Jezusa Miłosiernego. Po Mszy św. na spotkanie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców. Ponieważ jest to ostatnie spotkanie przygotowujące do I Komunii Św. będą poruszane ważne sprawy organizacyjne dlatego to spotkanie należy potraktować jako obowiązkowe.

1. W przyszła niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się ceremonia włączenia kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapraszamy Rodziców, rodziny i rodzeństwo Kandydatów.

1. Ponieważ w naszej parafii od lat posługują Księża Salezjanie duchowi synowie św. Jana Bosko dlatego od tego miesiąca wprowadzamy nabożeństwo ku czci świętego Jana Bosko. Będą to miesięczne wspomnienia Świętego czyli każdego ostatniego dnia miesiąca – Msza św. ku czci św. Jana Bosko. Pierwsze takie wspomnienie przeżywać będziemy w ostatni dzień miesiąca kwietnia to jest 30 kwietnia na Mszy św. wieczornej. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w tym wspomnieniu będzie to okazja do lepszego poznania tego Świętego.

1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Cuda i Łaski, Don Bosco