32 Niedziela Zwykła – 10.11.2019

1. Jutro w poniedziałek przypada 101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do udziału we Mszach świętych o godz. 8.00 i 17.00 w czasie, których będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny i tych, którzy polegli w Jej obronie.

1. W środę o godz. 1700 nieustająca nowenna do M.B.Cz. Po niej Msza św. wieczorna. Prośby i podziękowania na Nowennę prosimy składać do skarbony, która znajduje się w kaplicy Miłosierdzia Bożego. Na nowennę i Mszę św. zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich Rodziców.

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    • w poniedziałek – wspomnienie św. Marcina z Tours i Rocznica Odzyskania Niepodległości.
    • we wtorek – wspomnienie św. Jozafata – biskupa i męczennika
    • w środę – wspomnienie świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

1. Do końca listopada przyjmujemy na wypominki roczne.
  2. W piątek – 15 listopada w salce katechetycznej na plebanii comiesięczne spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania, a w przyszła niedzielę (24.XI) zapraszamy kandydatów i ich Rodziców na Mszę Św. o godz. 16.00.

1. Serdeczne „Bóg Zapłać” za ofiary na sprzątanie kościoła i na kwiaty które wpłynęły w ostatnim tygodniu. Ponieważ od nowego roku następuje podwyżka płacy minimalnej dlatego na nowy rok za sprzątanie kościoła zostanie podwyższona kwota z 60 zł na 70 zł na cały rok na sprzątanie kościoła. Wiele rodzin już wpłaciło w tym roku całą kwotę 60 zła ale są rodziny, które wpłaciły po 50 zł. Prosimy o wpłacenie pełnej sumy, aby w tym roku można zrobić wypłaty osobom zatrudnionym i żeby można było zakupić kwiaty do dekoracji kościoła.

1. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się , Don Bosco.