32 Niedziela Zwykła – 08.11.2020

1. Dzisiaj o godz. 17.30 ostatni raz modlitwa różańcowa z wypominkami listopadowymi za zmarłych, w czasie nabożeństwa wyczytywane będą niektóre imiona zmarłych to jednak swoją modlitwą obejmujemy wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.

1. W środę o godz. 1700 nieustająca nowenna do M.B.Cz. Po niej Msza św. wieczorna. Prośby i podziękowania na Nowennę prosimy składać do skarbony, która znajduje się w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

1. W tym tygodniu (13 listopada) przypada II piątek miesiąca. Tradycyjnie w tym dniu modlimy się modlitwą różańcową w intencji rodzin naszej parafii.

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

• jutro w poniedziałek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • we wtorek – wspomnienie Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła.
  • w środę – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Th radycyjnie modlimy się w intencji naszej Ojczyzny. W tym dniu Msza o godz. 10.00 w intencji Ojczyzny
  • w czwartek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
  • w piątek –wspomnienie pierwszych męczenników Polski: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna.

1. Do końca listopada przyjmujemy na wypominki roczne. Prosimy o godziwą  ofiarę. Za  wszystkich zmarłych polecanych w rocznych wypominkach modlić się będziemy w każdą III niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godzinnie 12.00  – dziesiątek różańca, a potem Msza św. w Intencji wszystkich  zmarłych polecanych w wypominkach. Z powodu ograniczonego czasu  i dużej ilości zmarłych przed Mszą św. wyczytane zostaną niektóre imiona zmarłych polecanych w rocznych wypominkach, ale modlitwą i intencją Mszalną obejmujemy wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:, Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość, Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się, Don Bosco