31 Niedziela Zwykła – 5.11.2017

1. Dzisiaj o godz. 17.30 modlitwa różańcowa z wypominkami listopadowymi za zmarłych. Natomiast do 8 listopada w tygodniu po Mszach świętych wieczornych różaniec z wypominkami jednorazowymi.

1. W środę o godz. 1700 nieustająca nowenna do M.B.Cz. Po niej Msza św. wieczorna. Po Mszy św. ostatni Różaniec z wypominkami listopadowymi. Prośby i podziękowania na Nowennę prosimy składać do skarbony, która znajduje się w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

• w czwartek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • w piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  • w sobotę – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przypada Narodowe Święto NiepodległościDzień Pamięci Poległych  w Obronie Ojczyzny 11 Listopada. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną – modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny.

1. Do końca listopada przyjmujemy na wypominki roczne. Prosimy o godziwą  ofiarę.

1. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła. W następną sobotę  o przygotowanie kościoła prosimy  rodziny z ulicy Kruszelnickiego   od nr. 54 – 78 (pp. Myszko, Kołodziejczyk-Myszko, Detka, Mochacka, Kososowska, Serwicka, Wrona, Detka, Kaniszewscy, Kuszewscy, Kruk, Rysińscy, Bugajscy, Sołtys)

1. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich. Don Bosco, Gość Niedzielny, Mały Gość, Niedzielny i Niedziela.

W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp.  Zofię Proboszcz lat:82. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu Wieczny odpoczynek ……