3 Niedziela Zwykła – 22.01.2017

1. We wtorek o godz. 15.00 – w kościele opłatek dla Żywego Różańca i wszystkich Grup Parafialnych.
  1. Od środy Msze św. w dni powszednie o godz. 8.00 i 17.00.  W środę cotygodniowa nowenna do M.B.Cz. o godz.17.00 a następnie Msza św. Prośby i podziękowania do Matki Bożej prosimy składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej około godz. 17.30 na plebani – spotkanie Rady Parafialnej.
  1. W piątek ostatni piątek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  1. W nadchodzącym tygodniu obchodzić będziemy:
  • we wtorek – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • w środę – Święto Nawrócenia Św. Pawła
  • w czwartek– wspomnienie biskupów Tymoteusza i Tytusa
  • w piątek – wspomnienie Bł. Jerzego Matulewicza, biskupa
  • w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła
  1. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę o sprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Batalionów Chłopskich od nr 352- 346 (pp. Skowron, Paździerz, Różyccy, Kaleta).
  1. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ostatnio ofiary na potrzeby kościoła.
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny.