3 Niedziela Wielkiego Postu – 04.03.2018

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W środę o godz. 1700 nieustająca nowenna do M.B.Cz. Po niej Msza św. wieczorna, na którą zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej. Po Mszy św. Spotkanie z Rodzicami dzieci, które w tym roku obchodzić będą rocznicę I Komunii Świętej.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w tym tygodniu w piątek po Mszach świętych o godz. 8.00 i 17.00.
  4. W piątek – II piątek miesiąca. Modlimy się w intencji rodzin naszej parafii. Zamiast różańca zapraszamy duo udziału w Drodze Krzyżowej, którą poprowadzi wspólnota modlitewna.
  5. Od dzisiaj przed kościołem będą rozprowadzane baranki Caritas. W tym roku baranki wykonane będą z białej czekolady. Dochód z ofiar przeznaczony będzie na dofinansowanie kolonii i dożywianie dzieci z rodzin ubogich. Minimalna cena 5 zł.
  6. Od V Niedzieli Wielkiego Postu w naszej parafii odbędą się Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je o. Władysław Surdyka – redemptorysta. Tak zaplanujmy sobie czas, aby uczestniczyć w naukach rekolekcyjnych. Szczegółowy program wywieszony będzie w gablocie.
  7. Od 4 kwietnia (po Świętach) będziemy przyjmować intencje Mszalne na drugie półrocze 2018 r. Prosimy, aby intencje były napisane czytelnie na kartkach, to ułatwi sprawniejsze przyjmowanie tych intencji. Przypominamy że jedna osoba może zamówić dwie intencje na niedzielę a pozostałe intencje na tygodniu (w dni powszednie).
  8. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Malików i Miedziana. Od przyszłego tygodnia sprzątać będzie osoba zatrudniona w naszej parafii.
  9. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Don Bosco, Promyczek Dobra.

W minionym tygodniu zmarły: Woś Irena: lat 79 i Krystyna Czaja lat 55. Pogrzeb śp. Krystyny Czaja jutro w poniedziałek (o godz. 13.00 Msza św. pogrzebowa, a złożenie ciała w grobie – Cmentarz Cedzyna). Polećmy zmarłe Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek……