3 Niedziela Wielkanocna 18 kwietnia 2021

1. W środę o godz. 17.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej  Częstochowskiej a po niej Msza św.  Prośby i  podziękowania na nowennę  prosimy  składać do skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego. W tym dniu zapraszamy na spotkanie samych Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Na spotkaniu będzie omawiany termin Komunii św. jak i dokonany zostanie wybór obrazka komunijnego. Dlatego obecność Rodziców obowiązkowa. Bardzo prosimy wszystkich Rodziców na to spotkanie.

2.      W związku z panującą pandemią odwołujemy zapowiadaną dzisiaj Mszę św. o godz. 16.oo dla kandydatów do Bierzmowania i ich Rodziców.

3.      Z racji pandemii Uroczystości Jubileuszowe: 35 – lecia powstania parafii i 5  lecia konsekracji kościoła –które miały się odbyć 24 kwietnia przeniesione zostały na 9 października 2021 roku.

4.      Prosimy, aby wszystkie ofiary na potrzeby kościoła i na sprzątanie kościoła wpłacać bezpośrednio na konto parafialne, Numer konta znajduje się na stronie internetowej parafii oraz w gablocie przed kościołem.

5.      Tradycyjnie zachęcamy do lektury czasopism katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się. Czasopisma te można nabyć przed stopniami ołtarza.

W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Mariusza Tobera lat 43. A zmarła śp. Barbara Wijas lat 73. Pogrzeb jej odbędzie się w piątek  (23 kwietnia 2021 roku) o godz.13.00, z powodu obostrzeń pandemicznych w tym pogrzebie będzie mogła wziąć udział tylko najbliższa rodzina. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek ……