29 Niedziela Zwykła – 22.10.2017 r

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny.  Przed kościołem  prowadzona jest zbiórka do puszek na cele misyjne.

1. W środę nowenna do MB Częstochowskiej połączona  z nabożeństwem różańcowym. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbonki w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

1. W piątek ostatni piątek miesiąca. Zamiast Koronki do Miłosierdzia Bożego zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. wieczornej.

1. W sobotę święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

1. W minioną niedzielę do puszek przed kościołem została zebrana kwota 1067, 21 zł, która została przekazana na pomoc dla Meksyku.

1. Zbliża się miesiąc listopad, który jest poświęcony pamięci naszych drogich zmarłych. Wypominki listopadowe – jednorazowe – składamy w zakrystii. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych cierpiących w czyśćcu – odpust zupełny. W tych dniach po Mszach świętych wieczornych będziemy odmawiali różaniec z listopadowymi wypominkami.

1. Intencje na I półrocze 2018 r. ( do czerwca włącznie) będziemy przyjmować od soboty (4 listopada). Również przez cały listopad będziemy przyjmować wypominki roczne. W przyszłą niedzielę pojawią się kartki na wypominki roczne.

1. W przyszła niedziele przed kościołem zbierane będą podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „ZATRZYMAJ ABORCJĘ”, która ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebny będzie numer PESEL.

1. Bóg zapłać za kwiaty i sprzątanie kościoła. W następną sobotę o przygotowanie kościoła prosimy  rodziny z ul. Kruszelnickiego  od nr 30-42  (pp. Soczomscy, Skowera, Barnaś, Jas, Gorajscy, Bętkowska, Spyra, Korba, Chrabąszcz, Januszewscy, Budkiewicz, Parkita).

1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.