29 Niedziela Zwykła – 20.10.2019

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny.   Przed kościołem  prowadzona jest zbiórka do puszek na cele misyjne.

1. W środę nowenna do MB Częstochowskiej połączona  z nabożeństwem różańcowym. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbonki w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

1. W piątek ostatni piątek miesiąca. Po Mszy św. zamiast Koronki do Miłosierdzia Bożego zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe.

1. W minioną niedzielę do puszek przed kościołem została zebrana kwota 1364,70 zł, która została przekazana na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – jako pomoc stypendialna uboższej młodzieży.

1. Zbliża się miesiąc listopad, który jest poświęcony pamięci naszych drogich zmarłych. Wypominki listopadowe – jednorazowe – składamy w zakrystii. Kartki na wypominki listopadowe (od 1 do 8 listopada) znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy o czytelne wypisywanie imion zmarłych i godziwą ofiarę.   Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych cierpiących w czyśćcu – odpust zupełny. W tych dniach po Mszach świętych wieczornych będziemy odmawiali różaniec z listopadowymi wypominkami.

1. Bóg zapłać za złożone ofiary (w miniony tygodniu) na kwiaty i sprzątanie kościoła.

1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się.