25 Niedziela Zwykła – 23.09.2018

1. Dzisiaj o godz. 16.30 Msza św. dla Kandydatów do Bierzmowania i ich Rodziców i spotkanie Organizacyjne. Obecność obowiązkowa.
  2. W środę o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do M.B.Cz. a po niej Msza św. Prośby i podziękowania Matce Bożej prosimy składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  3. W kalendarzu liturgicznym obchodzić będziemy:
  • we wtorek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana
  • w środę – Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach
  • w czwartek– wspomnienie św. Wincentego a` Paulo, kapłana.
  • w piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika
  • w sobotę – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela, Rafała
  1. W piątek ostatni piątek miesiąca po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. W sobotę (6 października) odbędzie się X Pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca. Tym razem czciciele Różańca Świętego nawiedzą Sanktuarium Matki Bożej we Włoszczowej. Zapisy w zakrystii. Koszt przejazdu 15 zł. Odpowiadając na prośbę ks. Biskupa Ordynariusza, zachęcamy do udziału nie tylko członków Żywego Różańca, ale wszystkich bo w czasie pielgrzymki będziemy się modlić w intencji Rodzin. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z nim.
  1. Serdeczne „Bóg Zapłać” za ofiary które wpłynęły w ostatnim tygodniu na sprzątanie kościoła i na kwiaty.
  2. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały gość Niedzielny, Miłujcie się, Cuda i łaski