22 Niedziela Zwykła – 3.09.2017

1. Dzisiaj o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji poległych w czasie wojny mieszkańców Niewachlowa.
  2. W środę o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do M.B.Cz. a po niej Msza św.  Prośby i podziękowania  Matce Bożej  prosimy składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek. Po Mszy św. wieczornej modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie , zakonne i misyjne oraz w intencji tych, którzy już pozytywnie odpowiedzieli na głos powołania z naszej parafii.
  4. W piątek – przypada święto Narodzenia NMP. Na Mszę św. o godz.18.00  zapraszamy dzieci klas pierwszych i ich rodziców. Chcemy się modlić razem  z nimi o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego na rozpoczęcie ich edukacji szkolnej oraz pobłogosławić ich  tornistry, książki i przybory szkolne. Jest to również II piątek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwa różańcowa w intencji rodzin naszej parafii. Modlitwę poprowadzi Wspólnota modlitewna.
  5. W najbliższą sobotę (9 września) na rozpoczęcie nowego roku formacyjnego od godz. 10 – 13.00 „na Sadzonkach” odbędzie się ognisko wspólnotowe dla Liturgicznej Służby Ołtarza i Scholi . Do udziału w tym spotkaniu integracyjnym zapraszamy bardzo serdecznie także ich Rodziców.
  6. Serdecznie zapraszamy młodzież, która w tym roku przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania na Mszę św. o godz. 12.00 w przyszłą niedzielę. Będzie to Msza św. dziękczynna w ich intencji. Równie z w przyszła niedziele po każdej Mszy św. odmówimy Akt Poświęcenia Kościoła Niepokalanemu Sercu Maryi. Aktu tego dokonał Episkopat Polski w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach w dniu 6 czerwca 2017 r.
  7. Bóg zapłać rodzinom z ul. Kruszelnickiego za przygotowanie kościoła na  dzisiejszą niedzielę. W najbliższa sobotę o sprzątanie kościoła są proszone rodziny z  ulicy Kruszelnickiego od numeru 101 – 145 C [pp. Prosianowscy, Jedlińscy, Kosiur, Skiba, Jaśkowscy, Głuchowscy, Śliz, Grzybek, Zatorscy, Detka, Wenda, Posłowska, Nowaccy, Maciążek, Kołodziej, Ogórek].
  8. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary składane na inwestycje przy naszym kościele.
  9. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Cuda i łaski, Don Bosco.