20 Niedziela Zwykła – 19.08.2018

 1. W środę o godz.18.00 nieustająca nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej i Msza św.  Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
 • w poniedziałek – wspomnienie Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
 • we wtorek wspomnienie Św. Piusa X, papieża
 • w środęwspomnienie NMP Królowej
 • w piątek – święto św. Bartłomieja
 • w przyszłą niedzielę Uroczystość NMP Częstochowskiej
 1. W piątek przypada ostatni piątek miesiąca. Po mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii Uroczystość Odpustową ku czci MB Częstochowskiej. Suma odpustowa o godz. 12.00. Zachęcamy do licznego udziału w tej Mszy świętej. Kaznodzieją odpustowym będzie Adam Starzyk . Przed odpustem  (od piątku na Mszach świętych wieczornych) przeżywać będziemy Triduum przygotowujące nas do tej Uroczystości. Okazja do spowiedzi przed odpustem w sobotę od godz. 17.00.
 1. Za dwa tygodnie (w I niedzielę miesiąca – 2 września) na Mszy o godz. 10.00 modlić się będziemy : Za pomordowanych mieszkańców Niewachlowa w czasie II wojny światowej i tych którzy zostali rozstrzelani w lesie w Sukowie. Mszę święta poprzedzi złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przed tablicą upamiętniającą tych zamordowanych.
 2. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się