20 Niedziela Zwykła – 18.08.2019

1. W środę o godz.18.00 nieustająca nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej i Msza św.  Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego.

1. W tym tygodniu wspominamy:

• we wtorek – wspomnienie Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  • w środęwspomnienie Św. Piusa X, papieża
  • w czwartekwspomnienie NMP Królowej
  • w sobotę – święto św. Bartłomieja
  • w przyszłą niedzielę – w naszej parafii przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową ku czci NMP Częstochowskiej . Suma odpustowa o godz. 12.00. Zachęcamy do licznego udziału w tej Mszy świętej. Kaznodzieją odpustowym będzie   Wojciech Krawczyk – salezjanin . Przed odpustem  okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą  na tygodniu oraz w  sobotę od godz. 17.30.

1. Za dwa tygodnie (w I niedzielę miesiąca – 1 września) na Mszy o godz. 12.00 modlić się będziemy : Za pomordowanych mieszkańców Niewachlowa w czasie II wojny światowej i tych którzy zostali rozstrzelani w lesie w Sukowie. Mszę święta poprzedzi złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przed tablicą upamiętniającą tych zamordowanych.

1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się.

W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy    śp. Marka Proboszcza lat: 56.  Polećmy teraz zmarłego Miłosierdziu Bożemu.