20 Niedziela Zwykła – 14.08.2016

1. W środę o  18.00 nieustająca nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej  i Msza św.  Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  1. Jutro w poniedziałek przypada Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze św. jak w każda niedzielę.  Jest to święto nakazanie – w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św.  Po każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół.
  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • w środę  – wspomnienie św. Jacka, kapłana.
  • sobotę  – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  1. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary, które wpłynęły w ostatnim tygodniu na nasz parafialny fundusz.
  1. „Bóg zapłać”  za kwiaty i sprzątanie kościoła w ubiegłą sobotę.    W najbliższą  sobotę,  prosimy o sprzątanie  naszej świątyni rodziny z Kruszelnickiego od 256 nr  do 260A  (pp.   Moćko Stefania, Gawrońska Barbara, Starościak Piotr, Starościak Jadwiga, Śledzińska Anna)
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość  Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.