2 Niedziela Zwykła – 14 stycznia 2018 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele opłatek dla Żywego Różańca i Apostolatu Maryjnego.
  2. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska rodzin zwana kolędą. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a życzy sobie abyśmy go odwiedzili z wizytą duszpasterską,  prosimy o zgłaszanie tego faktu w zakrystii.
  3. W tym tygodniu będziemy obchodzić wspomnienie:
  • W środę – Św. Antoniego, opata
  • w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  1. Od 18 do 25 stycznia przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. W tym tygodniu są jeszcze wolne Intencje Mszalne na Mszach świętych o godz. 8.00. Przez cały czas – Kolędy – Wizyty Duszpasterskiej – Msze święte w naszym kościele tylko rano o godz. 8.00, a kancelaria parafialna czynna (od poniedziałku do piątku) od godz. 8.30 do 10.00
  3. Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłą sobotę. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie naszej świątyni rodziny  z bloku przy ul. Malików 150  od nr 2 – 114 (pp. Banasik, Zachariasz, Świercz, Bielowscy, Rutka, Banaśkiewicz, Stanek, Krawiec, Zieja, Pietraho, Wikarek, Grabarczyk, Janowska).
  4. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ostatnio ofiary na potrzeby kościoła. Dziękujemy także za ofiary jakie złożyliście w czasie wizyty duszpasterskiej.
  5. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra.