14 Niedziela Zwykła – 03.07.2016

1. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach życzymy pięknej, słonecznej pogody, zregenerowania swoich sił fizycznych  i duchowych oraz szczęśliwego i bezpiecznego powrotu do domu.
  1. W tym tygodniu:
  • w środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. O godz.18.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej. Prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do  skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  • w czwartek – I czwartek miesiąca. Modlić się będziemy o nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji tych, którzy już pozytywnie odpowiedzieli na głos powołania.
  • w piątek  –  wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana. Jest to również drugi piątek miesiąca. Tradycyjnie po Mszy św. wieczornej grupa modlitewna poprowadzi modlitwę różańcową w intencji rodzin naszej parafii.
  1. Dziękujemy za wysprzątanie kościoła w dniu wczorajszym rodzinom z ul Kruszelnickiego. W najbliższą sobotę prosimy o przygotowanie kościoła na niedzielną Eucharystię rodziny z ul. Kruszelnickiego od nr 208- 214 ( Pęta Ewa, Szymoniak Krystyna, Detka Jolanta, Wojtasik Elżbieta, Słoń Józefa, Słoń Magdalena)
  1. Składamy serdeczne podziękowania za złożone w ostatnim  tygodniu  ofiary na inwestycje które prowadzimy przy naszym kościele. „Bóg Zapłać” ofiarodawcom.
  1. Jak zapowiadaliśmy w ubiegłym tygodniu pragniemy odnowić ogrodzenie wokół kościoła. Osoby, które dysponują odpowiednimi narzędziami aby oczyścić elementy metalowe z rdzy i starej farby prosimy o zgłoszenie się w zakrystii w dniu dzisiejszym.
  1. Przed kościołem można zaopatrzyć się w prasę katolicką : Gość Niedzielny, Mały Gość, Niedziela. Don Bosco

W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy Józefę Kozieł l. 72. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek ……