14 Niedziela Zwykła – 07.07.2019

 1. W środę o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej. Prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do  skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego.

 

 1. W tym tygodni przeżywać będziemy:

 

 • w poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana
 • w czwartek –  Święto św.  Benedykta,  opata, patrona Europy.
 • w piątek –  wspomnienie św.  Brunona z Kwerfurtu, biskupa

    i męczennika.

 • w sobotę – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada

   i Benedykta.

 

 1. Tradycyjnie w drugi piątek miesiąca po Mszy świętej wieczornej Wspólnota modlitewna poprowadzi modlitwę Różańcową w intencji rodzin naszej parafii.
 2. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca. Nabożeństwo fatimskie rozpoczniemy o godz. 20.00 modlitwą różańcową, następnie procesja z figura wokół kościoła zakończymy Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy do licznego udziału.

 

 1. Msza święta w intencji chorych – zamówiona od Wspólnoty Krwi Chrystusa –  zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę (14 lipca) o godz. 16.00.  przy Krzyżu na ul. Kruszelnickiego obok pętli autobusowej).

 

 1. Dnia 14 lipca (niedziela) przy parafii Św. Krzyża w Kielcach pan Jan Fert organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę na Mszę św. Radia Maryja. Wyjazd 14 lipca o godz. 6.00 z parkingu przed kościołem św. Krzyża. Koszt pielgrzymki 30 zł. Zgłoszenia w parafii Św. Krzyża lub bezpośrednio u pana Jana Ferta.

 

 1. Przed kościołem można zaopatrzyć się w prasę katolicką : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość, Promyczek Dobra, Miłujcie się.