13 Niedziela Zwykła – 02.07.2017

1. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy pięknej, słonecznej pogody, zregenerowania swoich sił fizycznych  i duchowych oraz szczęśliwego i bezpiecznego powrotu do domu.
  2. W środę o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej. Prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do  skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  3. Kalendarz liturgiczny:
  • w poniedziałek  –  Święto św.  Tomasza, Apostoła
  • w czwartek  –  wspomnienie św. Marii Terasy Ledóchowskiej, dziewicy
  • w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.
  1. W piątek przypada drugi piątek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwa różańcowa w intencji rodzin naszej parafii. Modlitwę poprowadzi wspólnota modlitewna.
  2. Składamy serdeczne podziękowania za złożone w ostatnim  tygodniu  ofiary na inwestycje które będziemy w najbliższym czasie prowadzić przy naszym kościele. „Bóg Zapłać” ofiarodawcom.
  3. Rodzice, którzy jeszcze nie odebrali zdjęć i płyt z Uroczystości I Komunii św. prosimy o odbiór tych rzeczy – dzisiaj – w zakrystii
  4. W tym tygodniu prosimy o przygotowanie kościoła na niedzielną Eucharystię rodziny z ul. Batalionów Chłopskich od nr. 133 – 151A  [pp. Stalica, Gruszka, Goraj, Salwa, Ples, Czaja, Dąbrowscy, Jarząbek, Dereń, Mikołajczyk, Chrzanowscy.]
  5. Przed kościołem można zaopatrzyć się w prasę katolicką : Gość Niedzielny, Mały Gość, Promyczek Dobra, Niedziela, oraz nasz salezjański miesięcznik :Don Bosco, który znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.