13 Niedziela Zwykła – 01.07.2018

1. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy pięknej, słonecznej pogody, zregenerowania swoich sił fizycznych  i duchowych oraz szczęśliwego i bezpiecznego powrotu do domu.
  2. W środę o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej. Prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do  skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  3. Kalendarz liturgiczny:
  •  we wtorek  –  Święto św.  Tomasza, Apostoła
  • w piątek  –  wspomnienie św. Marii Terasy Ledóchowskiej, dziewicy
  1. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, oraz w intencji  tych z naszej parafii, którzy już pozytywnie odpowiedzieli na głos powołania.   W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od. godz. 17.30.  W czasie wakacji nie odwiedzamy chorych naszej parafii.  W sobotę po Mszy św. wieczornej z racji I soboty miesiąca modlitwa różańcowa
  2. Rodzice, którzy jeszcze nie odebrali zdjęć i płyt z Uroczystości I Komunii św. prosimy o odbiór tych rzeczy – dzisiaj – w zakrystii.
  3. Przed kościołem można zaopatrzyć się w prasę katolicką : Gość Niedzielny, Mały Gość, Promyczek Dobra, Niedziela, oraz nasz salezjański miesięcznik :Don Bosco, który znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.