12 Niedziela Zwykła -21.06.2020

1. W środę o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej. Prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do  skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego. Po Mszy Św. spotkanie rodziców kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  2. W środę –  Uroczystość Narodzenia  św. Jana Chrzciciela
  3. Msza święta w intencji chorych – zamówiona tradycyjnie od Wspólnoty Krwi Chrystusa – zostanie odprawiona przy Krzyżu na ul. Kruszelnickiego w 12 lipca o godz. 16.00.
  4. Dnia 11 lipca (sobota) przy parafii Św. Krzyża w Kielcach pan Jan Fert organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę na Mszę św. Radia Maryja. Wyjazd 11 lipca o godz. 6.00 z parkingu przed kościołem św. Krzyża. Zgłoszenia w parafii Św. Krzyża lub bezpośrednio u pana Jana.
  5. W dniu 29 czerwca 2020 r. (poniedziałek)  około godz.19.00  (po Mszy św. wieczornej) krótkie spotkanie Rodziców dzieci przystępujących do I Komunii Świętej z fotografem – w kościele, oraz odbiór strojów komunijnych -w salce na plebanii.
  6. Można zaopatrzyć się w prasę katolicką : Gość Niedzielny, , Niedziela, Miłu8jcie się – czasopisma te znajdują się na stoliku przed stopniami ołtarza oraz nasz salezjański miesięcznik :Don Bosco i inne czasopisma, które znajdują się  przy wyjściu z kościoła.

W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Lucynę Durlej lat 62.  Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu