10 Niedziela Zwykła – 10.06.2018

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszach św. wieczornych, a w niedziele o godz. 17.30.
  2. W środę o godz.18.00 cotygodniowa Nowenna do M.B.Cz. i Msza Św. Prośby i podziękowania na Nowennę prosimy składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  3. W tym tygodniu:
  • w poniedziałekwspomnienie Św. Barnaby, Apostoła.
  • w środę – przypada 13 czerwca. O godz. 18.00 Nowenna do MB Częstochowskiej i Msza św. wieczorna. Natomiast nabożeństwo fatimskie rozpoczniemy się o godz. 20.00 Litanią do Serca Pana Jezusa, rozważaniem części różańca świętego, potem procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła zakończenie Apelem Jasnogórskim. W tym dniu przypadają imieniny pana kościelnego. Okazja do modlitwy i złożenia życzeń po Mszy św. wieczornej, po której nie będzie nabożeństwa czerwcowego. Nabożeństwo będzie w czasie nabożeństwa fatimskiego o godz. 20.00.
  • w czwartek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • w piątek – wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy.

1. W zakrystii są do odebrania zdjęcia z Uroczystości I Komunii Świętej. Kto jeszcze nie odebrał tych fotografii prosimy to uczynić zaraz po tej Mszy św.
  2. Od 11 do 13 czerwca zapraszamy na targi SACROEXPO. Wystawa to okazja do zakupu nowości wydawniczych i dewocjonaliów w atrakcyjnych cenach. To także okazja na spotkanie z s. Małgorzatą Chmielewską i Tomaszem Terlikowskim. Wstęp na targi i konferencje jest bezpłatny.
  3. Wodociągi Kieleckie zapraszają na uroczystą Mszę św. sprawowaną w intencji mieszkańców Ziemi Świętokrzyskiej, wszystkich pracowników wodociągów, kanalizacji, gospodarki komunalnej i ochrony środowiska, której przewodniczyć będzie ks. Bp Ordynariusz Jan Piotrowski w kieleckiej Katedrze 14 czerwca o godz. 10.00.
  4. Z parafii Św. Krzyża w Kielcach organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę w dniu 8 lipca (niedziela) wyjazd o godz. 6.00 rano z parkingu przed kościołem. Koszt pielgrzymki 30 zł. Zapisy w zakrystii.
  5. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej Niedziela Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek dobra, Cuda i Łaski  i Don Bosco

W miniony tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy              śp. Alfreda Karysia. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek