25 Niedziela Zwykła – 22.09.2019

1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. dla Kandydatów do Bierzmowania i ich Rodziców i spotkanie Organizacyjne. Obecność obowiązkowa.

1. W środę o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do M.B.Cz. a po niej Msza św. Prośby i podziękowania Matce Bożej prosimy składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzić będziemy:

• w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa z Pietrelciny, kapłana
  • w czwartek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach
  • w piątek– wspomnienie św. Wincentego a` Paulo, kapłana.
  • w sobotę – wspomnienie św. Wacława, męczennika

1. W piątek ostatni piątek miesiąca po Mszy św. wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

1. W sobotę (5 października) odbędzie się XI Pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca. Tym razem czciciele Różańca Świętego nawiedzą Opactwo Cystersów w Jędrzejowie. Zapisy w zakrystii. Koszt przejazdu 15 zł. Zachęcamy do udziału nie tylko członków Żywego Różańca, ale wszystkich bo w czasie pielgrzymki będziemy się modlić w intencji Rodzin. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z nim.

1. Serdeczne „Bóg Zapłać” za ofiary które wpłynęły w ostatnim tygodniu na sprzątanie kościoła i na kwiaty.

1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały gość Niedzielny, Miłujcie się, Cuda i łaski