31 Niedziela Zwykła – 04.11.2018

1. Dzisiaj o godz. 17.30 modlitwa różańcowa z wypominkami listopadowymi za zmarłych. Natomiast do 8 listopada w tygodniu po Mszach świętych wieczornych różaniec z wypominkami jednorazowymi.
  2. W środę o godz. 1700 nieustająca nowenna do M.B.Cz. Po niej Msza św. wieczorna. Po Mszy Św. ostatni różaniec z wypominkami listopadowymi. Prośby i podziękowania na Nowennę prosimy składać do skarbony, która znajduje się w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
  • w piątek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • w sobotę– wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  • w przyszłą niedzielęobchodzić będziemy 100 rocznicę odzyskania Niepodległości. W tym dniu przypada Narodowe Święto Niepodległości –  Dzień Pamięci Poległych  w Obronie Ojczyzny 11 Listopada. Po Mszach świętych: o godz. 10.00 przygotowany jest krótki program słowno-muzyczny przez Scholę i LS a po Mszy świętej o 12.00 wystąpią Byli Ministranci z parafii Św. Krzyża w Kielcach z krótkim programem słowno-muzycznym. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tych programach, w ten sposób pragniemy uczcić w naszej parafii: 100 rocznicę odzyskania Niepodległości.
  1. Do końca listopada przyjmujemy na wypominki roczne. Prosimy o godziwą ofiarę.
  1. Jutro swoje imieniny obchodzi ks. Sławomir Zdoliński. Okazja do modlitwy i złożenia życzeń solenizantowi po Mszy św. o godz. 17.00. Wyjątkowo jutro Różaniec z wypominkami listopadowymi przed Mszą świętą wieczorną o godz. 16.30.
  1. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich: Don Bosco, Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość, Niedzielny, Miłujcie się.

W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Józefa Wierzchowskiego lat: 69. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu ………