Zbiórka elektrośmieci

Firma Green Office Ekologic, która współpracuje z Fundacją Pomoc Kościołowi w Potrzebie prowadzić będzie zbiórkę  zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w naszej parafii w dniu 14 lipca (piątek) od rana do godz. 9.30. Zbiórka będzie prowadzona na parkingu w pobliżu kościoła (ul. Miedziana).

Żeby zabezpieczyć przed kradzieżą zebrany sprzęt –  zbieranie  zawęziliśmy do kilku godzin przed odbiorem. Prosimy o przekazanie tej informacji sąsiadom i znajomym. Składając zużyty sprzęt nie tylko pozbywamy się kłopotu z jego utylizacją, ale dokładamy cegiełkę do akcji niesienia pomocy ludziom, będącym w potrzebie na całym świecie.

Firmy lub instytucje mogą otrzymać Kartę Przekazania Odpadu.

Zbierane są zużyte: komputery, pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, kuchenki mikrofalowe, akumulatory, magnetofony, telefony, telewizory, radia itp.

Informacje na plakacie w gablocie.