24 Niedziela Zwykła – 17.09.2017

1. W środę o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do M.B.Cz. a po niej Msza św. Prośby i podziękowania Matce Bożej prosimy składać do skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
  • w poniedziałek –  święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika
  • w środę – wspomnienie męczenników koreańskich
  •  w czwartek –  święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  •  w sobotę – wspomnienie św. O. Pio, kapłana i zakonnika
  1. Dziękujemy rodzinom z ul. Kruszelnickiego za wysprzątanie kościoła. W najbliższa sobotę o przygotowanie kościoła zadbają rodziny z ul. Kruszelnickiego od nr 173 do 183 ( pp. Skowron, Mikołajczyk, Fornalscy, Lasek, Jaśkowscy, Mogielscy, Piwowarczyk, Grzela)
  2. W przyszła niedzielę zbiórka ofiar pieniężnych do puszek na Caritas Diecezji Kieleckiej. Doroczna zbiórka w Niedzielę Miłosierdzia została w całości przeznaczona na pomoc ofiarom wojny w Syrii.
  3. Serdeczne „Bóg Zapłać” za ofiary które wpłynęły w ostatnim tygodniu na potrzeby naszego kościoła.
  4. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra.